hobim@hobim.com
Ofset Basım ve Zarf Üretimi Mobil Banner

Ofset Basım ve Zarf Üretimi

2006 yılında Ofset Basım faaliyetine başlayan HOBİM, yasal matbaa olarak müşterilerine baştan sona basım hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda, her türlü yasal veya özel form üretimi yapılmakta, istenirse bu formların içerikleri aynı çatı altındaki dijital basım ortamlarında doldurulmaktadır. HOBİM ülkemizin önde gelen GSM, İletişim ve Finans şirketlerinin talepleri doğrultusunda sürekli form üzerine kurumsal kimlik bilgilerini ve logolarını içeren görsel tasarımları ofset baskı yöntemi ile basmaktadır. Basılmış formlar taraflar arasında yapılmış anlaşmaya göre HOBİM tesislerinde dijital bilgi basım işlemine girer ya da müşteri tarafından teslim alınır. Aylık 50 milyon imaj / 250 ton form basım kapasitesine sahip tesiste 4+1 renk ve çeşitli ebatlarda basım yapılabilmektedir.

Ofset Basım ve Zarf Üretimi Product Detail

Sürekli Form Basım

Sahip olduğu modern makine parkuru ile müşterilerimizin taleplerine kaliteli ve hızlı bir şekilde cevap veren sürekli form üretimlerimiz, deneyimli kadrosu ile 6 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yüksek kapasiteli sürekli form tesisimiz, baskısız formdan bitmiş ürüne kadar tüm süreçleri gerçekleştirebilecek alt yapıya sahiptir. Tesisimiz; 1. Hamur, Otokopili, Karton Baskılarının yanı sıra Opp Film ve Yarım Kesim Etiket baskılarını 6 renkli UV Sürekli Form Makineleri ile gerçekleştirmektedir.

Flekso Basım

Sahip olduğu makine parkurunu günden güne genişleten şirketimiz, 2011 yılında faaliyete aldığı 6 Renk Flekso Baskı makinesi ile müşterilerimizin özel taleplerine, çözüm olmaktadır. Dakikada 300 m basım sürati ile 160 cm'lik bobine baskı yapabilme imkanına sahip olan parkurumuz, deneyimli kadrosu ile 6 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Tabaka Baskı

Yüksek kapasiteli tabaka baskı tesisimizde baskı öncesi ve sonrası tüm ekipmanları ile birlikte müşterilerimize baştan sona hizmet vermekteyiz. Sahip olduğu son teknoloji 6 ve 8 renkli UV perfektörlü tabaka baskı makineleri ile 70 x 100 cm ebadına kadar farklı kalınlıklardaki 1. Hamur, Karton ve PVC baskılarını sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Termal Rulo

Şirketimiz 2012 yılında Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi ( TSEK ) alarak, Termal ve 1. Hamur kâğıttan üretilen Tek Nüsha Yazarkasa Rulo Üretimlerinde, "HOBİM Arşivleme ve Basım Hizmetleri A.Ş. " markamızla Türk Standartları Enstitüsü ve İmalat Yeterlilik Belgesi' nin sahibi olmuştur. Sahip olduğumuz yüksek hacimli rulo üretim parkurumuz, 6 renge kadar baskılı üretim yapabilme imkânına sahip olup, değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
  • Şans Oyun Ruloları
  • Elektrik/Su/Doğalgaz Fatura Ruloları
  • ATM / Bankamatik Ruloları
  • POS Rulosu
  • Banka Sıramatik Ruloları
  • Yazar Kasa Ruloları
  • Benzin İstasyonu Pompa Ruloları

Zarf Üretim

Bölgesinin en yüksek üretim hacmine sahip makine parkuru ile müşterilerine 6 gün, 24 saat hizmet vermektedir. Güçlü baskı alt yapısı ile kısa sürede kaliteli hizmet olanağı sağlayan üretim tesisinde, başta mekanize makinelerde kullanılan diplomat, C4, C5 zarflar ve farklı ölçülerdeki özel ebatlı zarfların üretimleri gerçekleştirilmektedir.
Ofset Basım ve Zarf Üretimi-1
Ofset Basım ve Zarf Üretimi-2
Ofset Basım ve Zarf Üretimi-3
Ofset Basım ve Zarf Üretimi-4

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alınız.

İletişim Formu