hobim@hobim.com

Hakkımızda

HOBİM Arşivleme ve Basım Hizmetleri A.Ş., 1990 yılından bu yana ülkemizin önde gelen Bilgi ve Belge İşlem kuruluşları arasında yer almaktadır. Bilgi Teknolojileri sektöründe kesintisiz hizmet veren HOBİM yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibi ile ürün ve hizmet kalitesini sertifikasyonları ile kanıtlamıştır.

HOBİM’in faaliyet alanları içinde Bilgisayar Destekli Dijital Basım ve Zarflama, Ofset Basım ve Zarf Üretim, Çağrı Merkezi, Fiziksel Arşiv, Elektronik Arşiv, Danışmanlık ve Yazılım Geliştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Bilgisayar destekli dijital basım ve zarf dolumu işlemlerinin gerçekleştirildiği Basım ve Zarflama birimimiz, 1997 yılında büyük boyutlu bilginin işlenerek basım yapılması amacıyla kurulmuştur. Gerçekleştirilen yatırımlarla makine parkı ve üretim kapasitesi açısından Orta Doğu ve Balkanlar’da kurulu en büyük kapasiteli tesis haline gelmiştir. Dijital Basım-Zarflama hizmetine ek olarak katma değerli paketleme hizmetleri de verilmektedir.

Hakkımızda 1

2003 yılı başında GSM sektörüne yönelik ön ödemeli kontör yükleme kartlarının üretimine başlayan ve 2006 yılı itibariyle Doğu Avrupa’nın en büyük tesislerinden biri haline gelen HOBİM, makine parkını en yeni teknolojiler doğrultusunda yenilemiş, ürün kapasitesi ve çeşitliliğini arttırmıştır. Kart üretim portföyünde kazımalı kartlar, plastik sadakat kartları ve akıllı kartlar bulunmaktadır.

2006 yılında Ofset Basım ve Zarf Üretim birimini de faaliyet yelpazesine ekleyen HOBİM, halen içinde telekomünikasyon, internet, medya, finans, sigorta kuruluşları ile bankaların bulunduğu birçok kurumsal müşteriye matbaa hizmeti de vermektedir.

Arşiv Yönetimi Hizmeti, yüksek işlem hacimli kurumların büyük miktardaki dokümanlarının, fiziki ve elektronik ortamlarda saklanarak kullanıma sunulması çerçevesinde verilmektedir. Ayrıca, dijital baskısı yapılan içeriklere yönelik çıktıların elektronik ortamlarda saklanması ve çeşitli kanallardan kullanıcı hizmetine sunulması hizmeti de bulunmaktadır. Bilginin oluşturulmasından, elektronik ortama aktarılarak kullanıma açılması, fiziksel olarak saklanması ve gerçek zamanlı raporlanması süreçleri, verilmekte olan geniş kapsamlı hizmetimizin parçalarıdır.


Kapsam dokümanımıza erişmek için tıklayınız
Hakkımızda 2